18 خرداد آغاز پیش فروش 45 هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو

به گزارش وبلاگ بومادران، اخبار شرکت ها، مراسم قرعه کشی برای تخصیص 15 هزار دستگاه از چهار مدل از محصولات ایران خودرو در قالب طرح فروش فوق العاده روز شنبه 17 خرداد ماه با حضور نمایندگان وزارت صمت، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی، پلیس راهور ناجا و سایر نهادهای ذیربط در سالن همایش های ساپکو برگزار می شود.

18 خرداد آغاز پیش فروش 45 هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو

به گزارش ایکو پرس؛ بابک رحمانی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در این باره گفت: ثبت نام و انتخاب محصول تا 14 خرداد به صورت شبانه روز انجام و پس از اتمام مهلت ثبت نام، سایت برای انطباق اطلاعات ارایه شده توسط متقاضیان بسته شد.

وی افزود: راستی آزمایی اطلاعات و بررسی محدودیت های اعمال شده برای ایجاد نظام توزیع عادلانه در بازه زمانی روزهای 15 و 16خرداد انجام شد.

رحمانی اظهار کرد: اسامی منتخبین این طرح پس از پایان قرعه کشی و تایید نهادهای نظارتی به صورت عمومی منتشر می شود و برندگان تا 48ساعت فرصت دارند نسبت به واریز وجه خودروهای انتخابی خود اقدام کنند.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از آغاز عرضه 45 هزار دستگاه دیگر از محصولات این خودروساز از 18 خردادماه خبر داد و اعلام نمود: در این طرح پیش فروش، 12 مدل از خودروهای تولیدی ایران خودرو قابل عرضه است.

وی شرح داد: متقاضیانی که در قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو برنده نشده اند نیز می توانند در طرح پیش فروش 12 مدل از محصولات تولیدی این خودروساز مشارکت کنند.

وی تاکید کرد: بازه زمانی تحویل خودرو در قالب طرح پیش فروش 4 تا 12 ماهه است که براساس قرعه کشی مشخص می شود.

منبع: فرارو

به "18 خرداد آغاز پیش فروش 45 هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "18 خرداد آغاز پیش فروش 45 هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید