100 میلیارد ریال تسهیلات به پروژه پارک آبی یاسوج اختصاص یافت

به گزارش وبلاگ بومادران، سرپرست اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص 100 میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت به پروژه گردشگری پارک آبی یاسوج خبر داد.

100 میلیارد ریال تسهیلات به پروژه پارک آبی یاسوج اختصاص یافت

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی کهگیلویه و بویراحمد، مجید صفایی صبح روز چهارشنبه در بازدید مسئولان استانی از پروژه تفریحی گردشگری پارک آبی یاسوج با بیان اینکه با جذب تسهیلات در چند ماه اخیر شاهد افتتاح این پروژه خواهیم بود، اظهار کرد: انتظار می رود بانک گردشگری در پرداخت تسهیلات همکاری لازم را با سرمایهگذار بخش خصوصی به عمل آورد.

او اضافه نمود: تا به امروز بیش از 220 میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به پروژه پارک آبی و هتل چهار ستاره یاسوج تسهیلات پرداخت شده است.

سرپرست اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این پروژه 10 هزار مترمربع به هتل و 15 هزار مترمربع به پارک آبی اختصاص داده می شود.

او عنوان کرد: استخر، سالن بدن سازی، سالن بیلیارد، حمام نمک، سالن ماساژ، رودخانه و سرسره های آبی از بخش های نخستین پارک آبی در جنوب کشور خواهد بود.

طرح بزرگ هتل و پارک آبی یاسوج در سال 1395 همزمان با سفر هیئت دولت به کهگیلویه و بویراحمد، کلنگ زنی شد.

منبع: میراث آریا

به "100 میلیارد ریال تسهیلات به پروژه پارک آبی یاسوج اختصاص یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "100 میلیارد ریال تسهیلات به پروژه پارک آبی یاسوج اختصاص یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید