گلکسی A51 و A71 قابلیت های نرم افزاری دوربین گلکسی اس 20 را دریافت می کنند

به گزارش وبلاگ بومادران، سامسونگ تعدادی از قابلیت های نرم افزاری دوربین گوشی های گلکسی اس 20 را برای گوشی های گلکسی A51 و A71 ارائه می دهد. در این آپدیت فریمور، تعدادی از اپلیکیشن های پیش فرض این دو گوشی امکانات تازه ای را دریافت می کنند ولی مهم ترین تغییر مربوط به اپلیکیشن دوربین آن ها است.

گلکسی A51 و A71 قابلیت های نرم افزاری دوربین گلکسی اس 20 را دریافت می کنند

اپلیکیشن دوربین گوشی های گلکسی A51 و A71 بعد از دریافت این آپدیت مجهز به حالت Pro مشابه گوشی های گلکسی اس 20 می شود. این حالت به کاربران اجازه می دهد که برای عکس برداری به طور دستی فوکوس و سرعت شاتر را تنظیم کنند و در کل مورد توجه افرادی قرار می گیرد که می خواهند کنترل بیشتری برای عکاسی داشته باشند.

یکی دیگر از قابلیت های جدید Single Take نام دارد که فیلمبرداری و عکس برداری همزمان را امکان پذیر می کند. در این میان باید به قابلیت های Night Hyperlapse و My Filters هم اشاره کنیم.

ارائه این قابلیت های اپلیکیشن دوربین گوشی های گلکسی اس 20 برای دو گوشی موردنظر نشان می دهد که سامسونگ به طور جدی می خواهد قابلیت های دوربین پرچم داران خود را برای گوشی های ارزان تر ارائه کند.

اگرچه دوربین گوشی های گلکسی A71 و A51 در حد گلکسی اس 20 اولترا نیستند، ولی در هر صورت حرف زیادی برای گفتن دارند. گلکسی A51 مجهز به دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی، اولترا واید 12 مگاپیکسلی، ماکرو 5 مگاپیکسلی و تشخیص عمق 5 مگاپیکسلی است. گلکسی A71 هم به غیر از دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی، از دوربین های مشابه بهره می برد.

گفته می شود این آپدیت طی چند هفته آینده برای کاربران گوشی های گلکسی A71 و گلکسی A51 منتشر خواهد شد.

منبع: Android Authority

منبع: دیجیکالا مگ

به "گلکسی A51 و A71 قابلیت های نرم افزاری دوربین گلکسی اس 20 را دریافت می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلکسی A51 و A71 قابلیت های نرم افزاری دوربین گلکسی اس 20 را دریافت می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید