کمپین ترامپ خواستار تعویق 2 مناظره انتخاباتی پیش رو شد

به گزارش وبلاگ بومادران، کمپین انتخاباتی ترامپ خواستار تعویق یک هفته ای 2 مناظره انتخاباتی پیش رو با هدف برگزاری حضوری آن ها شد.

کمپین ترامپ خواستار تعویق 2 مناظره انتخاباتی پیش رو شد

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ بومادران، کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا خواستار تعویق یک هفته ای 2 مناظره انتخاباتی پیش رو شد.

بر اساس گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، کمپین انتخاباتی ترامپ هدف از این درخواست را برگزاری حضوری مناظره ها عنوان کرده است.

کمپین انتخاباتی بایدن نیز در واکنش به این درخواست گفت: ترامپ فردی نیست که زمان مناظره های انتخاباتی را مشخص می کند.

در همین حال برخی منابع خبری از احتمال توافق ترامپ و جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بر سر تعویق مناظره های انتخاباتی خبر داده اند.

پس از ابتلای ترامپ به ویروس کرونا و بستری شدن وی در بیمارستان، کمیسیون مناظره های انتخاباتی آمریکا اعلام کرده که با توجه به لزوم حفظ سلامت و ایمنی تمامی افراد شرکت کننده، دومین مناظره به صورت مجازی برگزار می شود.

دونالد ترامپ در واکنش به مصوبه جدید کمیسیون مناظره، گفته که ناقل ویروس کرونا نیست و در مناظره مجازی شرکت نمی کند. وی این سبک از مناظره را غیرقابل قبول خوانده است. ترامپ در این خصوص مدعی شد: قصد ندارم وقت وقت خود را برای یک مناظره مجازی هدر دهم.

در حالی که انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ماه آینده در سوم نوامبر (سیزدهم ماه آبان) برگزار می شود، دو مناظره بین جو بایدن و دونالد ترامپ باقی مانده است. تا به امروز دو مناظره بین نامزد های اصلی و معاونان آن ها برگزار شده است. اولین مناظره بین ترامپ و بایدن آمریکایی ها را شدیدا مایوس کرد، تحلیلگران این مناظره را یک مشاجره سه نفره توصیف کرده اند.

جو بایدن نیز در واکنش به اظهار نظر ترامپ در خصوص عدم شرکت در مناظره مجازی گفت: از توصیه های کمیسیون مناظره پیروی خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کمپین ترامپ خواستار تعویق 2 مناظره انتخاباتی پیش رو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمپین ترامپ خواستار تعویق 2 مناظره انتخاباتی پیش رو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید