پست تکراری و شیطنت آمیز BBC فارسی در محرم

به گزارش وبلاگ بومادران، بی بی سی فارسی مطلب عجیب پارسال خود درباره مردان ریش دار، را که سر و صدای زیادی به پا نموده بود سال جاری و این بار در محرم دوباره منتشر کرد.

پست تکراری و شیطنت آمیز BBC فارسی در محرم

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری وبلاگ بومادران، از شایعه تا واقعیت: رسانه های معاند از جمله بی بی سی فارسی در روز های محرم تمام کوشش خود را به کار گرفتند تا دوگانه دین و سلامت را ایجاد نمایند، اما با رعایت حداکثری پروتکل ها توسط هیئات عزاداری سیدالشهدا در این موضوع ناکام ماندند.

بی بی سی فارسی به همین به دنبال روش دیگری رفت. در یکی از روش ها، آن ها برای اعلام خبر آمار قربانیان کرونا در ایران، تصویر خیمه عزاداری امام حسین (ع) را منتشر کردند تا در ناخودآگاه مخاطب حس منفی ایجاد نمایند.

اما بی بی سی فارسی به این موارد اکتفا نکرد و در تازه ترین اقدام خود، خبر عجیب یک خبر بد برای مردان ریش دار را که در آوریل سال 2019 منتشر نموده بود را دوباره منتشر کرد.

این خبر درحالی در محرم از سوی این رسانه انگلیسی دوباره منتشر شده که بسیاری از افرادی که در ایام معمول سال ریش های خود را هم می تراشند به مناسبت این ایام دست به صورت خود نمی زنند.

همچنین بی بی سی فارسی درحالی در محرم نگران ریش های مردان ایرانی شده که اسلام بیشترین تاکیدات را بر حفظ نظافت و بهداشت فردی دارد.

پس همان طور که در خصوص موی سر همواره توصیه به رعایت بهداشت شده نه حذف و تراشیدن آن، با رعایت بهداشت هم می توان ریش داشت.

منبع: فارس

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "پست تکراری و شیطنت آمیز BBC فارسی در محرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پست تکراری و شیطنت آمیز BBC فارسی در محرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید