لطیفی: مجیدی باید استقلال را به آرامش برساند

به گزارش وبلاگ بومادران، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: اگر فرهاد مجیدی تجربه داشت در اهواز اخراج نمی شد در حالی او باید تیم را به آرامش برساند.

لطیفی: مجیدی باید استقلال را به آرامش برساند

علی لطیفی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بومادران، درباره شرایط باشگاه استقلال گفت: صادقانه بگویم اولین دلیلی که باعث حاشیه در تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس می شود، مدیریت غلطی است که در این تیم ها وجود دارد. سیستم معیوب مدیریتی باعث می شود که هیچ چیز در باشگاه سر جای خودش نباشد. یک سیستم غلط مدیریتی در استقلال دارد که کاری به شرایط فنی و اقتصادی ندارند و فقط تغییرات پشت تغییرات انجام می شود، آن هم به دلایل خصوصی. یک فرد که خوب کار می کند برداشته می شود.

وی بیان کرد: متاسفانه مدیرانی که به باشگاه می آیند یا متخصص نیستند یا متعهد. کمتری مدیری در سال های قبل بوده که هم تخصص و هم تعهد داشته باشد. برای همین تصمیمات اشتباه مدام در باشگاه گرفته می شود و پول های بیت المال به هدر می رود. همین می شود که با یک پیرمرد 70 ساله (شفر) قرارداد بالای یک میلیون دلار می بندد، شما یقین بدانید که این قرارداد مشکل دارد.

لطیفی درباره موضع گیری های فرهاد مجیدی بعد عدم نتیجه گیری مقابل فولاد و سایپا، گفت: هنوز در فوتبال ما از نسل من گرفته تا نسل فعلی افرادی هستند که در دوران فوتبال بسیار توانمند و محبوب بوده اند ولی نمی پذیرند که مربیگری یا بازیگری کاملاً تفاوت دارد. اگر قرار بود بازیکنان بزرگ، مربیان بزرگی هم شوند، پله یا مارادونا باید بزرگترین مربیان جهان می بودند. الان بزرگترین مشکل فرهاد مجیدی کمبود تجربه است. فرهاد با توجه محبوبیتش روی سکوها یک کوپن برای سرمربیگری استقلال داشت، ولی اگر من جای او بودم بعد از استراماچونی که تیم را به بهترین شرایط رسانده بود، در آن زمانیت قبول مسئولیت نمی کردم.

بازیکن پیشین استقلال شرح داد: از یک جهت فرهاد را تحسین می کنم، چون کمتر کسی این ریسک را قبول می کرد که در آن زمان هدایت استقلال را برعهده بگیرد ولی نقدی که به مجیدی الان وارد است، بحث عدم تجربه است. برخلاف فرهاد، جواد نکونام دارای تجربه بالایی است، او دستیار کی روش بوده و در لیگ یک با چند تیم کار کرده و حالا به جایی رسیده که سرمربی فولاد شده اما فرهاد خیلی زودتر از چیزی که انتظار می رفت سرمربی استقلال شد. استقلال دیگر جای آزمون و خطا نیست. اگر فرهاد تجربه داشت در اهواز اخراج نمی شد و با این مصاحبه و حواشی شرایط تیم را بحرانی نمی کرد و برعکس تیم را به آرامش نزدیک می کرد. او باید تیم را به آرامش برساند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لطیفی: مجیدی باید استقلال را به آرامش برساند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لطیفی: مجیدی باید استقلال را به آرامش برساند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید