فروش سهام عدالت تنها به وسیله بانک ها و کارگزاری ها امکان پذیر است

به گزارش وبلاگ بومادران، سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت گفت: سهام عدالت را نمی توان به صورت آنلاین معامله کرد و تنها به وسیله بانک یا کارگزاری قابل معامله و فروش است.

فروش سهام عدالت تنها به وسیله بانک ها و کارگزاری ها امکان پذیر است

به گزارش گروه مالی وبلاگ بومادران، سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت گفت: تنها وبسایت رسمی برای مشاهده ارزش و دارایی های سهام عدالت، سامانه https://sahamedalat.ir است و سایر سامانه ها جعلی است و خطر فیشینگ وکلاهبرداری در این وبسایت ها وجود دارد.

وی در پاسخ به این سوال که برای فروش سهام عدالت سایت دیگری با نشانی sahmedalat.com در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است، گفت: این وبسایت جعلی بوده و شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار مسئولیتی در قبال آن ندارد.

فهیمی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر مبنی بر اینکه چرا سهام عدالت در پورتفوی سهام داران نیامده است، گفت: کسانی که شیوه مستقیم را انتخاب کرده اند برای فروش 30 درصد از سهامشان دو راه پیش رو دارند، راه اول این است که باید تا 13 خرداد به بانک مراجعه نمایند که در این صورت بانک سهامشان را فروخته و وجه را به حسابشان واریز می نماید. راه دیگر این است که افرادی که کد بورسی دارند، برای فروش سهامشان به کارگزاری خودشان مراجعه نمایند.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: بنابراین سهام عدالت را به صورت آنلاین نمی توان معامله کرد و تنها به وسیله بانک یا کارگزاری قابل معامله و فروش است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فروش سهام عدالت تنها به وسیله بانک ها و کارگزاری ها امکان پذیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش سهام عدالت تنها به وسیله بانک ها و کارگزاری ها امکان پذیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید