فتح الله زاده: استقلال را از شر پلیدی ها و سایه های شرور پاک کنید

به گزارش وبلاگ بومادران، در نامه علی فتح الله زاده برای مدیرعامل فعلی باشگاه استقلال که در اختیار گروه ورزشی خبرنگاران نهاده شد، آمده است:

فتح الله زاده: استقلال را از شر پلیدی ها و سایه های شرور پاک کنید

جناب آقای احمد سعادتمند مدیرعامل محترم باشگاه استقلال ایران

با سلام و تحیات

با تشکر از زحمات فراوان و با قدردانی از کوشش های پیگیر و پر طاقت هیئت همراه شما در آن باشگاه مردمی، به عنوان مدیر سابق و طرفدار فعلی آن باشگاه و با توجه به میزان اهمیت اتفاقات مزموم، ضد ملی و ضد استقلالی که منجر به جدایی مربی توانا، آندرا استراماچونی از استقلال شد، تقاضا دارم از مجاری قانونی تحرکاتی که در حین مذاکرات نمایندگان این باشگاه با آن مربی طی ماه های اخیر رخ داد را پیگیری بفرمایید تا باشگاه استقلال از شر پلیدی های نکوهیده و سایه های شرور که با اقداماتی ضد ملی اقدام به نشر اکاذیب و بعضاً انتقال اسناد محرمانه به رسانه ها شدند، خلاص گردد.

ناگفته پیداست این حقوق حقه طرفداران استقلال است که بدانند کدامین افراد در راستای اهداف شخصی خود، استقلال و میلیون ها طرفدارش را از جهت رو به رشد و متعالی منحرف کردند و با پخش و انتشار قرارداد محرمانه آن مربی جلوی بازگشت استراماچونی به استقلال را گرفتند.

مسلماً چنین اقداماتی می تواند جلوی تکرار این رفتار غیر انسانی را در دوره مدیریت شما هم بگیرد. پیشاپیش از بذل توجه و دستور مساعد و عاجل جناب عالی کمال تشکر و امتنان را دارم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فتح الله زاده: استقلال را از شر پلیدی ها و سایه های شرور پاک کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده: استقلال را از شر پلیدی ها و سایه های شرور پاک کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید