عِلّی از بسکتبال خداحافظی کرد

به گزارش وبلاگ بومادران، ملی پوش بسکتبال بانوان کشورمان با گذشتن پُستی در صفحه اینستاگرام خود، از بسکتبال خداحافظی کرد.

عِلّی از بسکتبال خداحافظی کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بومادران، سعیده عِلّی که سال گذشته از تیم ملی بسکتبال 5 نفره خداحافظی نموده بود، در تیم ملی بسکتبال 3 نفره و در رقابت های باشگاهی برای گروه بهمن بازی کرد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ بومادران بخوانید

خداحافظی وی در جلسه قرعه کشی لیگ برتر مطرح شد و قرار بود در همان جلسه مسکوت بماند تا آبان ماه، خداحافظی اش به صورت رسمی اعلام گردد، اما وی در پُست اینستاگرامی خود پیش قدم شد و رسماً از بسکتبال خداحافظی کرد.

متن خداحافظی عِلّی به توضیح زیر است؛ من بارها شکست خورده ام و به همین دلیل پیروز شده ام. دوست داشتم خداحافظی ام با جمله اسطوره بسکتبال شروع گردد. بسکتبال بازی کردن برای من سرشار از لذت بود. هیچ وقت سختی ها و تلخی های راهش که اصلاً هم کم نبود، باعث نشد از آن دل بکنم. حتی درست تر بگویم هر چقدر سخت تر شد، بیشتر عاشقش شدم. می دانم این راه برای من ادامه یک مسیری است که پیش از این شروع نموده ام؛ چون بسکتبال برای من فقط یک بازی، ورزش یا مسابقه نبود؛ بلکه یک مدل خوب زندگی کردن بود و حالا دوست دارم متن خداحافظی ام از بسکتبال با قدردانی از کسانی تمام گردد که به من یاد داده و کمکم کردند. به کسانی که در زمان قبل تر از من ایستاده اند، جبران کاری است که آنها زمانی برای من انجام دادند. متشکرم از شخصی که از من ساختید و خداحافظ بسکتبال عزیز.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عِلّی از بسکتبال خداحافظی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عِلّی از بسکتبال خداحافظی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید