داستان عجیب منچستری نشدن کلوپ

به گزارش وبلاگ بومادران، به نقل از نشریه سان، هواداران لیورپول سرانجام انتظار 30 ساله شان برای قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را نه تنها مدیون یورگن کلوپ که مدیون همسر او نیز هستند. در حقیقت این همسر سرمربی آلمانی سابق بوروسیا دورتموند بود که 7 سال پیش اجازه نداد کلوپ جانشین سرالکس فرگوسن نشود.

داستان عجیب منچستری نشدن کلوپ

آن سال پس از بازنشسته شدن فرگوسن، نیمکت شیاطین سرخ در آستانه خالی شدن بود و کلوپ هم به خاطر کسب دو قهرمانی پیاپی با دورتموند در بوندس لیگا و رساندن شان به فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2013 جزو کاندیداهای جانشینی اسطوره اسکاتلندی من یونایتد بود، اما اولا همسر کلوپ که سال 2005 با او ازدواج کرد، مخالف رفتن این مرد آلمانی به منچستریونایتد بود. این ادعا را فیل تامپسون، یکی از ستاره های پیشین لیورپول بیان کرد و گفت از آنجایی که اولا به او توصیه کرد جانشینی فرگوسن تصمیم درستی نیست، کلوپ حاضر نشد به اولدترافورد برود.

تامپسون به شبکه TV2 نروژ گفت: من از طرف شبکه اسکای با کلوپ مصاحبه کردم و من از او پرسیدم که آیا فکر می کند او و لیورپول برای هم ساخته شده اند. او مرا نگاه کرد و پرسید چرا؟. بعد کلوپ به من گفت که می توانست سرمربی منچستریونایتد شود، اما همسرش به او توصیه کرده که این کار را انجام ندهد و زمانی که پیشنهاد مربیگری لیورپول مطرح شد، همسرش با آن موافقت کرد. این یک مورد عجیب است. انگار که او برای لیورپول ساخته شده است.

با خودداری کلوپ از قبول هدایت شیاطین سرخ، مسئولان باشگاه منچستریونایتد به توصیه فرگوسن هموطن او دیوید مویس را به عنوان سرمربی معرفی کرد.

منبع: فرارو

به "داستان عجیب منچستری نشدن کلوپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان عجیب منچستری نشدن کلوپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید