جایزه آمریکایی ها به ملکوت رسید

به گزارش وبلاگ بومادران، خبرگزاری خبرنگاران-فیلم انیمیشن ملکوت به کارگردانی فرنوش عابدی، پیروز به دریافت جایزه بهترین فیلم انیمیشن از جشنواره آمریکایی شد.

جایزه آمریکایی ها به ملکوت رسید

به گزارش وبلاگ بومادران، فیلم انیمیشن ملکوت به کارگردانی فرنوش عابدی که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده است، پیروز به دریافت جایزه بهترین فیلم انیمیشن هجدهمین دوره جشنواره HORROR FEST یوتای آمریکا شد.

پیشتر اعلام شده بود که انیمیشن ملکوت پیروز ترین فیلم سینمای ایران در عرصه جشنواره های بین المللی در سال جاری بوده که ضمن حضور در 121 جشنواره بین المللی، پیروز به دریافت 27 جایزه جهانی شده است.

ملکوت درباره یک نوازنده پیانو است که پس از حادثه ای دستش را از دست می دهد و دیگر قادر به ساز زدن نیست. سپس دست های او پیوند زده می شود، اما این دست ها به سمت شرارت و پلیدی پیش می فرایند ...

عوامل ساخت این فیلم عبارتند از نویسنده، کارگردان، تدوینگر، تهیه کننده: فرنوش عابدی، فیلمبردار و نورپرداز: محمد غفاری، انیماتور: فرنوش عابدی و ملیحه غلامزاده، صدابردار، صداگذار و موسیقی: سروش عابدی، مدیر تولید و دستیار کارگردان: نگاه فردیار، پخش کننده: نگاتیو آرت استودیو، تهیه شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

منبع: خبرگزاری آریا

به "جایزه آمریکایی ها به ملکوت رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایزه آمریکایی ها به ملکوت رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید