ابلاغ نحوه فروش سهام عدالت در بورس

به گزارش وبلاگ بومادران، خبرنگاران: مدیر نظارت بر کارگزاران سازمان بورس و اوراق بهادار نحوه فروش سهام عدالت را ابلاغ کرد.

ابلاغ نحوه فروش سهام عدالت در بورس

به گزارش وبلاگ بومادران به نقل از باشگاه وبلاگ بومادران، محمد عطایی در نامه ای خطاب به احمد جاویدی، نایب رئیس هیات مدیره و معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار، ضمن تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی دقیق در ارتباط با فروش سهام عدالت مشمولین گفت: سبد سهام عدالت متعلق به مشمولانی که روش مستقیم را انتخاب نموده اند، در حال حاضر متشکل از سهام 49 شرکت است که سهام 36 شرکت آن در بورس قابل معامله بوده و الباقی در حال حاضر در بورس وارد نشده و قابلیت معامله را ندارند؛ بنابراین در حال حاضر امکان ثبت سفارش فروش صرفا در مورد شرکت های قابل معامله در بورس فراهم است.

>>>>بیشتر بخوانید؛

سرانجام بلندپروازی بورس؟

وی اضافه کرد: در صورت ثبت سفارش، هر یک از سهام موجود در سبد متعلق به مشمول به صورت مجزا فروخته شده و واریز وجه آن نیز به صورت مجزا به حساب بانکی مشمول صورت می پذیرد؛ بنابراین ممکن است کل فرایند فروش سهام عدالت متعلق به مشمول در چندین مرحله انجام شده و وجوه آن نیز در چندین مرحله به حساب مشمول واریز گردد.

مشمولین می توانند به وسیله تماس تلفنی با شماره 1569 که به صورت شبانه روزی فعال است، از شرایط کارگزار ناظر سهام عدالت خود آگاه شوند.

منبع: اقتصادنیوز

به "ابلاغ نحوه فروش سهام عدالت در بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابلاغ نحوه فروش سهام عدالت در بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید